بازدید کنندگان:

- مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری امید

- مدیر عامل هیئت مدیره شرکت پترو امید آسیا

- مدیران و کارشناسان شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت

- مدیران و کارشناسان شرکت مهندسین مشاور ستیران

- مدیر پروژه شرکت کیسون

 

  بازدید از سایت پروژه احداث مخازن ذخیره سازی نفت خام بندر جاسک ، با بررسی معدن شن و ماسه گز آغاز گردید. از معدن فوق جهت تامین شن و ماسه مورد نیاز در پی ریزی مخازن استفاده خواهد شد.

   سپس هیئت بازدید کنندگان به محل سایت پروژه عظمیت نموده و با بازدید از نقاط مختلف سایت از میزان پیشرفت آن اطلاعات کافی را اخذ نمودند. در آخر با حضور در کانکس مدیر پروژه شرکت پترو امید آسیا جلسه جهت بررسی ابعاد مختلف طرح تشکیل گردید.

  در ابتدای جلسه مدیر پروژه پترو امید آسیا درباره میزان پیشرفت پروژه نکاتی را ایفاد نمودند. آنگاه مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور ستیران در مورد برنامه های پیش روی این شرکت در به سر انجام رساندن طرح صحبت فرمودند. مدیر پروژه شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت در مورد اهمیت پروژه و پیگیری مکرر آن از سوی بالاترین مقامات کشوری از جمله رهبری و ریاست جمهوری اذعان داشتند و به نکات ذیل اشاره فرمودند:

1. افزایش اتحاد دو طرف قرارداد

2. اعطای اختیارات ویژه به افراد جهت تسریع کار

3. تهیه برنامه جبرانی برای تسریع روند کار

4. استقبال از ورود ستیران به طرح

5. تاکید به اهمیت زمان در اتمام پروژه

در ادامه مدیر پروژه شرکت کیسون با ابراز خرسندی از موفقیت آمیز بودن تست ها در حوزه فعالیت خاک، در خصوص افزایش تعداد ماشین آلات و بالا بردن سرعت کار متعهد شدند.

    در انتهای جلسه با حضور شرکت های پیمانکار مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری امید با اشاره به قدمت و رزومه شرکت ستیران خواستار حضور بیشتر شرکت های صاحب نام شده و با تاکید بر فشارهای سیاسی و منطقه وارده به کشور عزیزمان خواستار تسریع پروژه شدند.

 رئیس هیأت مدیره سرمایه گذاری امید در خصوص گلوگاه های کار و چگونگی کمک رسانی به عنوان سرمایه گذار به شرکت پترو امید آسیا سوالاتی را مطرح فرمودند. سپس جناب آقای اکبر کشاورزیان
عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری امید ضمن اعلام آمادگی این شرکت به کمک رسانی به اتحاد و همدلی بین دو مجموعه جهت رفع موضوعات کلان تاکید داشتند.

مدیر پروژه شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت نیز با ابراز خرسندی از همکاری خوب بین این شرکت و شرکت پترو امید آسیا در خصوص چیدن BASIC ها به افزایش سرعت انجام پروژه تاکید نموده و خواستار رفع عقب ماندگی های جزئی با همت و همدلی هرچه بیشتر و کار تیمی شدند

رئیس هیئت مدیره شرکت پترو امید آسیا با بیان علل حضور تیم هیئت مدیره در پیشرفت فیزیکی پروژه خواستار تهیه جدول پیشرفت و عملکرد با ذکر آیتم بندی شدند.

آقای جان افزایی مدیر عامل شرکت پترو امید آسیا با بیان رزومه موفق این شرکت در پروژه های بزرگی همچون طرح توسعه دارخوین و مخازن ذخیره سازی گناوه نکات مهمی را در خصوص مشکلات پیش رو در پروژه جاسک اعلام فرموده و نیز پیشنهاداتی را در خصوص رفع مشکلات مذکور بیان داشتند.