به گزارش روابط عمومی شرکت پترو امید آسیا با همت و تلاش مستمر و خستگی ناپذیر مهندسان و کارگران سایت مجموعه مخازن نفت خام امید, این مجموعه برای مانور آتش‌ نشانی اعلام آمادگی کرده و در هفته‌ی گذشته این مانور با موفقیت به اتمام رسیده است.

در این مانور تمامی قطعات و تجهیزات آتش نشانی اعم از پمپ‌های دیزلی و برقی, سیستم لوله کشی(piping) و نازل‌ها مورد تست و ارزیابی دقیق قرار گرفته و به یاری خداوند متعال این مانور در نهایت موفقیت به اتمام رسید.

 

روابط عمومی

95/07/06

 

 

گام های نهایی برای افتتاح مجموعه مخازن ذخیره سازی نفت خام امید

 

            به گزارش روابط عمومی پترو امید آسیا به همت مهندسان توانمند سازنده‌ی سایت مخازن ذخیره سازی امید این مجموعه هفته‌های گذشته آماده‌ی اتصال به شبکه‌ی سراسری نفت(hot tap) قرار گرفته است و از اواخر هفته‌ی گذشته عملیات اتصال به شبکه‌ی ملی نفت توسط مهندسان شرکت ملی نفت ایران شروع شد.

به لطف خدا این عملیات در فاز اول در عین دقت و اهمیت و بدون کوچک ترین مشکل در تاریخ 95/05/23 به پایان رسید و عملیات اتصال مجموعه مخازن ذخیره سازی نفت خام امید به شبکه ی صادراتی نفت با موفقیت در فاز اول به اتمام رسید.

روابط عمومی

95/05/30   

اذهان عمومی مهندس را تداعی کننده خلاقیت، نوآوری، حرکت و پیشرفت می داند و روز مهندس بهانه‌ای است با هدف الگوسازی از اندیشه سترگ مهندسی ایران زمین برای آینده سازان این مرز و بوم تا با تکیه بر همت والای خویش و بهره گیری از علم و دانش بومی، حفظ و اعتلای میراث نیاکان خویش را رقم زنند.

انتظار می رود در روز ملی مهندسی، با یادآوری تعهد و مسئولیتی که در قبال یکایک ملت عزیزمان، در حال و آینده و به تأسی از فرهنگ و تمدن غنی ایرانی، با یکدیگر تجدید میثاق می نمائیم؛ تا فارغ از هر نگاهی، با همدلی و مودت و بکارگیری کلیه ظرفیت های مهندسی و با تکیه بر اخلاق حرفه ای، در جهت پیشرفت و آبادانی ایران عزیز بیش از همیشه کوشا بوده وسهم خود را در سند چشم انداز توسعه پایدار سرزمین مان، به خوبی ایفا نماییم.

اینجانب ضمن تبریک روز ملی مهندسی به کلیه همکاران سخت کوش و پرتلاش خود در بخش‌های مختلف شرکت و تشکر از زحمات شبانه‌روزی این عزیزان، آرزوی توفیق خدمت بیش از پیش به نظام جمهوری اسلامی ایران را برای جامعه مهندسی کشور مسألت دارم.    

مدیر عامل

ذاکری

دستور فوری مدیر عامل محترم شرکت پترو امید آسیا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پترو امید آسیا پس از اطلاع مدیر عامل جدید شرکت در خصوص معوقات چهار ماهه حقوق پرسنل سایت گناوه، دکتر ذاکری طی ابلاغیه ای تاکید نمودند کلیه معوقات پرسنل زحمتکش و پر تلاش سایت، طی هفته جاری پرداخت گردد.

همچنین حقوق و عیدی کلیه کارکنان سایت همانند پرسنل شرکت پترو امید می بایست بصورت همزمان پرداخت گردد؛ و تا زمانی که حقوق پرسنل پیمانکاری تهران جنوب مستقر در سایت پرداخت نگردیده است از پرداخت حقوق به پرسنل شرکت پترو امید خودداری گردد.

امید است توجه مدیر عامل جدید به همکاران شاغل در سایت باعث دلگرمی وعدالت بیشتر بین همکاران گردد.

روابط عمومی و امور بین الملل

3 اسفند 94

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ جناب آقای امید گل محله- مدیر پروژه مدیریت طرح شرکت مدیریت انرژی داریان- طی حکمی جناب آقای مهندس محسن سلمانی را به سمت "جانشین مدیر پروژه و سرپرست سایت مدیریت طرح و مخازن گناوه" منصوب گردانید.

انتصاب جنابعالی را تبریک عرض نموده و آرزومندیم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهدپیشرفت آن مجموعه باشیم.

متن نامه ی انتصاب به شرح زیر است؛

موضوع: انتصاب

با سلام و احترام؛ با عنایت به تعهد، تخصص و تجربیات جنابعالی در اجرای پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی به موجب این حکم به عنوان جانشین مدیر پروژه و سرپرست سایت مدیریت طرح مخازن گناوه منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری ارکان پروژه و بهره گیری از امکانات و ظرفیت ها در انجام وظایف محوله و پیشبرد اهداف پروژه موفق و موید باشید.

امید گل محله

مدیر پروژه مدیریت طرح

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پترو امید آسیا جناب آقای کامران معتمدی_معاون مالی و اقتصادی_ طی حکمی جناب آقای مسعود کیا را به سمت مدیر مالی اداری منصوب گردانید.

آرزوی توفیق روز افزون را از خداوند متعال برای ایشان مسالت داریم.

متن حکم به شرح زیر است:

احتراما، با توجه به تعهد و تجارب ارزنده و مفید جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیر مالی اداری منصوب می شوید.

امید است با بهره گیری از توانمندی کلیه همکاران در جهت مدیریت ارزیابی اقتصادی پروژه ها، تامین بهینه منابع مالی، امور پشتیبانی و مدیریت منابع انسانی شرکت موفق باشید.

کامران معتمدی

معاون مالی اقتصادی